Güvenli Alışveriş

Ödeme sistemimiz %100 güvenlidir


Kredi Kartı bilgileriniz 256 bit Güvenlik Sertifikası ile şifrelenir. Kart bilgileriniz bizim sistemimize kayıt edilmez bankanız ve sizin aranızda 256 Bit SSL ile şifreli bir iletişim gerçekleşir.


Profesyoneller siparişlerinizi kontrol eder


Herhangi satış robotu veya bir otomatize yoktur. Eğer bir şeylerde sorun varsa, siparişinizi tamamlamadan önce sizi arar bilgi alırız. Her şeyin doğru ve isteğiniz dahilinde gelişmesinden emin oluruz.


Maksimum Güvenlik


Kredi kartı bilgilerinizi biz hiç bir zaman kendi sistemimize kayıt etmiyoruz. Ödeme esnasında ekrana girdiğiniz bilgiler, bankanıza 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenerek gönderilmektedir. Bankanızdan bize sadece 'Ödeme Alındı' veya 'Ödeme Alınamadı' bilgisi gelir. Biz de size ödeme işlemi sonrasında bu bilgiyi gösteririz.


Bilgileriniz Güvende


Kişisel bilgilerinizi olası bir acil durumda size ulaşabilmek için yetkili yönetici personelimiz dışında kimse göremez ve 3 kişilerle paylaşılmaz.


Güvenli Kargo Teslimatı


Fiziksel ürün siparişiniz paketlenmeden önce, kargoda bir hasar gelmemesi için bütün önlemler alınır. Ayrıca siparişlerinizin durumunu siparişlerim sayfasından istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra takip numarası size gönderilmektedir. Bu sayede gerçek zamanlı bir takip sistemiyle paketinizin bizdeki ve kargodaki işlemlerini takip edebiliyor olacaksınız.


Alışveriş güvenliği ile ilgili sizi tedirgin eden  bir durumla karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz.