Hakkımızda


15 yıl önce Rusya'da  yapmaya başladığımız''güzel olma sanatı''nı bugün Türkiye'de, İzmir'de devam ettirmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Protez tırnak ve kalıcı makyaj ile başladık bu işe; ardından uzmanlık alanlarımıza kalıcı ojeyi ve ipek kirpiği ekledik. İnceledik, araştırdık, öğrendik; uluslararası eğitimlere ve seminerlere katıldık.Kadınların doğal ve kalıcı bir güzelliğe sahip olması için durmaksızın çalıştık.


Ürün portföyümüzde Türkiye'de başka hiçbir yerde bulamayacağınız, farklı çeşitlere sahip swaovski'ler, sticker'ler, folyolar ve daha birçok aksesuar var. Kendi  formüllerimizle üretmekte olduğumuz  10'dan  fazla koleksiyona sahibiz ve 250'den fazla rengi ile kalıcı oje satışı ve eğitimi hizmeti veriyoruz. Protez tırnak yapımı için kullandığımız jeller, tırnağın doğal yapısına uyum sağlayan bir yapıda; kesinlikle hava kabarcığı bırakmıyor ve tırnak yüzeyine eşit bir şekilde dağılıyor. Eski tip jellerin aksine bizim jelleremiz UV LED jel, yani sadece UV lambalarda değil LED lambalarda da yaklaşık 1 dakikada kuruyor.


Naturele yakın hafif yapısıyla birçok çeşidi bulunan (uzunluk, kalınlık, kıvrım bakımından) kirpik malzemelerimiz uzun süre kullanıma imkan veriyor. Dayanıklı,  kalıcı ve gözü yakmayan formülü ile çalışması ve uygulaması kolay olan kirpiklerimiz, güzellik uzmanlarına zaman kazandırıyor.


  


SAYGILARIMIZLA;


ECLAT TEAM...